Ziraat Bankası Evinizin İhtiyaçlarını Ucuza Karşılatmak için Yüzde 60 İndirimi Duyurdu 30 Kasım Son

[ad_1]


Ziraat Bankası yüzde 60 indirimden yararlanmak için bankkart ya da kredi kartına ihtiyacınız olacak. Böylesine büyük kampanyadan herkes yararlanabilir ama belirli bir sayı sonra sona erecek. Yani 30 Kasım tarihine gelmeden kampanya sonlanabilir. Online alışveriş sevenler fiyatları incelesin, zam gelmeden alsın.
goldmasterhome sitesinde evinizin bütün ihtiyacınız ürünleri bulabilirsiniz. Binlerce liralık ürünleri yüzde 60 daha ucuza almak istemez misiniz? Tabii, sitedeki her ürün için geçerli olması işi daha cazip hale getiriyor.
Kampanya 1-30 Kasım 2021 tarihleri arasında geçerlidir. Sitede şu an güncelleme yapılmamış, yakında zamanda düzelecektir.
·       Bankkart’ın kredi kartı veya banka kartı özelliği ile yapacakları alışverişlerde tüm ürünlerde anında %60 indirim uygulanacaktır.
·       Ziraat bankası müşterilerinin kıampanyadan yararlanmak için “ZB60” indirim kodunu satın alacağınız ürünü sepete eklendikten sonra ödeme sayfasında yer alan “İndirim Kodu” yazan yere girmesi yeterli olacaktır.
·       İndirim kodu girildikten sonra satın alacağınız fiyatı göreceksiniz, bu aşamadan sonra 1000 liralık ürünü 400 liraya alma şansına sahip olacaksınız.
·       Bu yüzde 60 indirim oranı sadece çevrimiçi alışverişlerde geçerlidir, mağazalarda böyle bir kampanya söz konusu değildir.
·       Kampanya indirim kodu karşılığı nakit ödeme yapılamaz, indirim kodu nakde çevrilemez.
·       Yüzde 60 oranındaki indirimin bir kısmını bir ürün ikinci kısmını farklı ürün için kullanamazsınız, tek seferlik kullanım için uygundur.
·       Kod alanına ZB60 yazmazsanız indirim görünmeyecektir.
·       İndirim kodu geçerlilik tarihi uzatılabilir ya da çok fazla kişi yararlanınca da sonlandırılabilir.
·       Her Ziraat Bankası kartına sahip olan kişi bir defaya mahsus yararlanabilir.
·       İndirimli ürünler de dahil olmak üzere ücretsiz teslimat seçeneği mevcuttur.
·       Ana kart ve ek kart kullanımı kabul edilmektedir ve ek karttan yapılan indirimli harcamalar da ana karta dahil olacaktır.
·       Bankkart Başak, Bankkart Business, ücretsiz Bankkart türündeki kartlarda indirim geçerli değildir.
 
 

[ad_2]

Haber Kaynağı: https://www.haberso.com/haber/8314197/ziraat-bankasi-evinizin-ihtiyaclarini-ucuza-karsilatmak-icin-yuzde-60-indirimi-duyurdu-30-kasim-son

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.