Ziraat Bankası 45.000 TL'ye daire satıyor! Ucuz konut nasıl alınır?

[ad_1]


Sürekli olarak yenilenen ev ilanlarında özellikle bazı ilanlar herkesin dikkatini çekiyor. Bu ilanlarda en önemli görülen nokta ise uygun fiyat oluyor. Düşük fiyatlarla satılan daireler ve arsalar bankalar tarafından düzenli olarak güncelleniyor ve ilanlar yenileniyor. Son olarak ise Ziraat Bankası çok geniş ve ferah bir daireyi inanılmaz bir fiyatla satışa sunduğunu bildirdi.
İlanda Şanlıurfa’nın Haliliye ilçesinde bulunduğu görülen daire Süleymaniye semtinde yer alıyor. İşlek bir semtte ara sokakta bulunan daire tam 95 metrekare ve 4+1 olarak inşa edilmiş. Apartmanın bodrum katında bulunan daire konum ve büyüklük olarak son derece avantajlı bir fırsat olarak görülüyor. Ayrıca sadece 45.000 TL karşılığında yeni sahibini beklemesi inanılmaz bir şok etkisi yaratıyor.
 
Ziraat Bankası’ndan Ucuza Konut Nasıl Satın Alınır? 
Öncelikle tüm bu ev ilanları bankalar tarafından ipotek altına alınmış teminatların karşılığında bankaya geçmiş taşınmazlardır. Dolayısıyla banka kısa sürede bu taşınmazları satıp nakde çevirerek zarar etmemeyi amaçlamaktadır. Dolayısıyla Ziraat Bankası konut kredisi ile de bu evlere sahip olmanız kolaylaştırılıyor. Hali hazırda 120 ay vade seçeneğiyle evi kredi ile almanız için finansman desteğiniz Ziraat Bankası tarafından veriliyor.
Ancak asıl merak edilen husus bu düşük fiyatlı evlerin nasıl alındığıdır. İhale usulüyle satışı yapılan bu evlerde banka şubesi üzerinden teklifinizi verebileceğiniz gibi internet sitesi aracılığıyla da teklifinizi iletmeniz mümkündür. Tabii ki 45.000 TL tutarındaki satış fiyatı banka tarafından belirlenmiş baz satın fiyatıdır. Eğer 45.000 TL ödemeyi taahhüt ederseniz ve sizin dışınızda kimse teklif vermezse evi 45 bin TL’ye satın alabilirsiniz.
Teklifler 1.000 TL olarak arttırılıyor ve eğer birisi 46.000 TL teklif ederse sizin bu kez 47.000 TL teklif ederek evi almanız mümkün hale geliyor. Bu şekilde son teklifi verenle işlemler tamamlanıyor ve evin yeni sahibi oluyor. Ayrıca pek çok kişinin bilmediği bu metotla yarı fiyatından bile daha uygun tutarlara ev sahibi olmanın mümkün hale geldiğini söyleyebiliyoruz.

[ad_2]

Haber Kaynağı: https://www.haberso.com/haber/8738440/ziraat-bankasi-45000-tlye-daire-satiyor-ucuz-konut-nasil-alinir

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.