Yargı Dizisinde Son Dakika Ses Kaydı Ortalığı Karıştırdı! Yargı 10. Bölüm Full İzle

[ad_1]


Yargı dizisi birçok kişiyi ekran başına kilitledi ve en çok izlenen diziler arasında girmeyi başardı. Son bölüm son anlardaki ses kaydı Ilgaz ile Ceylin’in arasını iyice bozdu. Yargı 10. Son bölüm full izle için linke tıklayın, resmi sitesinden yasal olarak izleyin.
Engin avukat babasına suçu atarken kurtulacağını zannetti ama geçtiğimiz program Kadir Şeker’e atıf yapıldığı iddia edilen bölümdeki kişinin çektiği video kaydı tekrar tutuklanmasını sağlamıştı. Engin, tutuklu olsa da psikopat bir role bürünecek gibi görünüyor.

Yargı dizisinde katil bulundu, ne kadar daha devam eder? Sorusunu sorarken Engin atağa geçti ve Teyzesini kendine avukat olarak seçti. Teyzesi de oldukça yaman, herkes hakkında bilgisi var ve herkesin korkusunun üstüne gidiyor.
Ceylin’in babasını kazayla öldüren Çınar’ın otobüste Ceylin’in babası ile yan yana kamera görüntüleri ortaya çıktı. Hem de yeni satın alınana bir telefon içerisinde… Bu gizem herkesi şoke ederken şimdilik bunları yapanın Avukat Teyze olduğu düşünülüyor.
Diğer yandan kaybolan cesedi Merdan karakterinin aldığı söylense de son telefon konuşmasında cesedi bulmamız lazım cümlesi aslında cesedin başkası tarafından alındığını ya da Ceylin’in babasının ölmediğini ortaya koyuyor.
Merdan ayrıca daha önce kendi davasına bakan Şahver'in kitap imzalama törenine giderek yeni bir gizem ortaya attı ve herkes burada neler yaşandı? Merak ediyor.
Pars ile Ilgaz arasındaki ilişki tam iyiye gidecekken Ceylin’in hamlesi arayı iyice açtı ve intikam yemini ettirdi. Yekta ile baş başa görüşmesi ve onun yasa dışı bir işine yardım etmesi öğrenilirken bunun arkasında herkesten gizlediği hastalığının ortaya çıkmaması için yapıldığı iddia edildi.
Yargı son bölümde neler oldu derseniz son sahne Ceylin’i yerin dibine soktu. Diş fırçası ile ilgili söylediklerinin ses kaydı ortaya çıkınca Ilgaz’a rezil oldu. Diğer yandan bu kayıt Pars’ın eline geçerse yasal süreci başlatarak ilk intikamını alacak. Diğer yandan, Ceylin’in babası gerçekten öldüyse onun izini de Pars sürüp intikam alabilir. Yargı 10. Bölüm full izle için yukarıda verdiğimiz Kanal D resmi sitesini ziyaret edin.

[ad_2]

Haber Kaynağı: https://www.haberso.com/haber/8319645/yargi-dizisinde-son-dakika-ses-kaydi-ortaligi-karistirdi-yargi-10-bolum-full-izle

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.