Vakıfbank 18 Yaş Üstü Herkese Özel 5000 TL Nakit Kampanyasını Duyurdu! Anında Hesapta

[ad_1]


  Türkiye’de en aktif kamu bankaları arasında bulunan ve sunduğu hızlı hizmetle günden güne gelişen bir müşteri portföyü olan Vakıfbank yine vatandaşları sevindiren bir kampanyaya imza attı. Kredi tekliflerinde özellikle düşük faiz oranlarıyla kendisini öne çıkaran bir yapısı var. Bu yönüyle de ekonomik darboğaz yaşayanlara çözüm önerisi verebilen bir banka olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Şimdilerde Vakıfbank mini kredi olarak anılan bu kampanya bunun en net örneğidir.
 
Vakıfbank 5 bin TL kredi kampanyası öncelikle 18 yaşını doldurmuş olan her Türk vatandaşının faydalanabileceği bir fırsat olarak görünüyor. Şubelerden ya da mobil ve internet bankacılığı kanallarından kolayca başvuru yapabiliyorsunuz. Eğer maaşınızı düzenli olarak alıyorsanız ve sabit bir işiniz varsa gelir belgesine sahip olmuş oluyorsunuz. Dolayısıyla anında onay alarak 5 bin TL’ye kadar olan ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.
 
Bu fırsattan aynı zamanda emeklilerin faydalanması da mümkün görünüyor. Emekli maaşı olanlar hemen başvurusunu yaparak 5.000 TL finansman desteğini Vakıfbank’tan alabiliyor. Gelir belgeniz yoksa ya da kredi notunuz kötüyse standart olarak kredi değerlendirme politikalarına bağlı olarak onay ya da reddedilme şansı bulunuyor. Bu durum şubeden başvurularak daha net bir biçimde analiz edilebilir.
 
Minimum kredi kullanım tutarı 5.000 TL olan bu mini kredide limiti daha yukarıya çekmek istiyorsanız maaş müşterisi olmanız gerekiyor. Maaş müşterilerine çok daha yüksek miktarlarda kredi tahsis ettiği gibi emekli maaşını Vakıfbank’tan çekenlere de aynı imkân sağlanıyor. Ancak maaşını farklı bir bankada alan tüm Türk vatandaşlarına da başvurması halinde hemen 5.000 TL onaylı krediyi veriyor.
 
5.000 TL kredi Vakıfbank üzerinden çekildiğinde büyük bir avantaj sağlıyor. Çünkü sadece %1,60 oranında bir faiz uygulanıyor ve şu sıralar kredi faiz oranları incelendiğinde müthiş bir oran olduğunu rahatlıkla ifade edebiliyoruz. Aynı zamanda 10 taksitle ödeme imkânı var olduğu için herkesin bütçesini zorlamadan ödeme yapabileceği bir ortam yaratılıyor. Sonucunda da pandemi dolayısıyla ya da farklı ihtiyaçlar için aradığınız finansman desteğini Vakıfbank ile kolayca bulabiliyorsunuz.

[ad_2]

Haber Kaynağı: https://www.haberso.com/haber/8328551/vakifbank-18-yas-ustu-herkese-ozel-5000-tl-nakit-kampanyasini-duyurdu-aninda-hesapta

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.