TRT 1'in Dizisi Masumlar Apartmanı Yayın Saati Değişti mi? Neden daha erkene çekildi?

[ad_1]


Masumlar Apartmanı dizisinin yayın saatinde yapılan değişiklik diziyi sevenlerde ufak çaplı bir endişe yarattı. Genellikle bu tarz dizinin gününün değişmesi, yayınlandığı saatin değiştirilmesi veya buna benzer farklılıklar reyting savaşlarında biraz daha öne çıkmak için yapılan eylemler. Haliyle izleyicilerin aklına ilk olarak reyting sorunu olup olmadığı ve dolayısıyla beklenmedik bir final haberi gelip gelmeyeceği takıldı.
Ancak TRT1 oldukça geniş bir yayın yelpazesine sahip kanalların başında yer alıyor. Çok sayıda programda öncü olması ise bazı düzenlemeleri mecburi kılıyor.
30 Kasım 2021 Salı akşamı yayınlanacak olan Masumlar Apartmanı dizisinin 49.bölümü ise 20.00 itibariyle ekranlarda olacak. Aynı zamanda sonraki hafta yine eski yayın saatine geri dönecek. Burada önemli olan faktör ise dizinin bu kez özetsiz yayınlanacağıdır. Yani özet olmadan direkt olarak 49.bölüm ile başlayacak.
 
Masumlar Apartmanı Neden 20.00’de Yayınlanıyor? 
Masumlar Apartmanı yayın saatinin değişmesi direkt olarak özetsiz bölüm yayınlanacağı için duyuruldu. Tabii ki farklı spekülasyonlar hemen sosyal medyada yer almaya başladı. Ancak sonradan anlaşıldı ki bunun sebebi diziden ziyade diziden sonra yayınlanacak olan akış. Bugün yani 30 Kasım itibariyle Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da katılacağı bir ortak yayın yapılacak. Bu ortak yayının yayınlanacağı kanallardan birisi ise tabii ki TRT1 olacak.
Dolayısıyla saat 22.00 itibariyle yayınlanacak olan bu ortak yayın gerekçesiyle Masumlar Apartmanı dizisinin yeni bölümü 20.00 itibariyle başlayacak. Özetsiz olduğu içinse bir sonraki programa kadar son bulacak ve Erdoğan’ın da katılımıyla ortak yayın gösterimine başlanacak.
İzleyicilerini üzen bir karar gibi gözükse de Ezgi Mola, Birkan Sokullu ve Merve Dizdar gibi başarılı oyuncuları bir araya getiren dizide herhangi bir iptal durumu söz konusu değil. Ayrıca önümüzdeki hafta yine kendi gününde ve saatinde yayınlanmaya devam edecek. Zaten reyting listelerinde de totalde her zaman ilk 10’da yer bulan ve diğer kategorilerde de yüksek bir profile erişen dizilerin başında geliyor.

[ad_2]

Haber Kaynağı: https://www.haberso.com/haber/8738445/trt-1in-dizisi-masumlar-apartmani-yayin-saati-degisti-mi-neden-daha-erkene-cekildi

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.