TC Kimlik Numarasıyla 3000 ya da 6000 TL Ödeme Alabilirsiniz! Anında Hesaplarda

[ad_1]


Bankaların şubeye gitmeden, gelir belgesiz ve herhangi bir imza atmanıza bile gerek kalmadan sunduğu destek kredilerine bir yenisi daha eklendi. Bu kez birden fazla bankanın sağladığı bu fırsat son derece geniş bir kitleyi etkisi altına alacak gibi duruyor. En az 3.000 TL için kullanılabilecek acil nakit kredisi aynı zamanda 6.000 TL’ye kadar da kullanılabiliyor.
Başvuru yaparken TC kimlik numaranızla başvuru yapıyorsunuz ve sizin için onaylanmış olan tutar bildiriliyor. Ardından ise şubeye gitmeden hemen ATM üstünden bu tutarı çekmeniz mümkün hale geliyor. Bunun için Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak ve 19 yaşını geçmiş olmak en temel şartlar olarak görünüyor.
 
Akbank Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu 
Gelir belgesiz olarak sunulan bu kredi fırsatından Akbank aracılığıyla faydalanabilirsiniz. Başvurularınızı şubeler ve internet şubesinin yanı sıra Akbank Direkt uygulaması ile ya da SMS yordamıyla gerçekleştirebilirsiniz. SMS ile kredi ön onayı alıp almayacağınız öğrenmek adına kredi yazıp boşluk bırakarak TC kimlik numaranızı yazın. Ardından bu mesajı 4425’e yollayın. Gelen mesajla krediniz onaylandığı takdirde hemen ATM üstünden nakit olarak 3.000 TL ile 6.000 TL arasındaki tutarı çekebilirsiniz.
 
QNB Finansbank Anında Kredi Başvurusu 
Hızlı ve gelir belgesiz kredi şansını yalnızca Akbank sunmuyor. Aynı zamanda kredi teklifleriyle son derece revaçta olan QNB Finansbank üzerinden de aynı standartlarda finansman desteği alabilirsiniz. Burada da en düşük 3.000 TL tutarında bir kredi vatandaşlar için onaylanıyor. Ayrıca maksimum 6.000 TL’ye kadar da hızlı kredi kullanabiliyorsunuz.
Tüm şubelerden ya da internet bankacılığıyla başvuru yapabileceğiniz gibi SMS ile de başvurunuzu iletebilirsiniz. Hemen TC kimlik numaranızı yazarak 5030’a gönderin ve adınıza ön onaylı kredi tutarını öğrenin. Onay almanız durumunda ATM üzerinden onaylanmış tutarı hızlıca çekebilirsiniz. 36 ay vadeyle ödeme şansının yanı sıra ilk 3 ay erteleme şansı sizi bekliyor.

[ad_2]

Haber Kaynağı: https://www.haberso.com/haber/8789854/tc-kimlik-numarasiyla-3000-ya-da-6000-tl-odeme-alabilirsiniz-aninda-hesaplarda

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.