SSK, Bağ-Kur Dahil Olmak Üzere 2000 TL nakit ödeme! Bankalar Promosyon Yarışına Girdi

[ad_1]


Enflasyon yükseldi, emekli maaşına zamlar gündemdeyken bir de promosyon ödemesi ilaç gibi gelecek.
Bankalar arasındaki rekabet sürüyor ve emeklilerin hesaplarını kendi bankalarına taşımaları için kıyasıya yarış içine girdiler. Yılbaşına 1.5 aydan az bir süre kaldı ve 2250 liraya kadar promosyon ilaç gibi gelecek. TEB, Akbank, Garanti, Ziraat, Denizbank, Halkbank Vakıfbank 2022 yılında promosyon verecek.
Denizbank yüksek emekli promosyonu veren bankalar arasında yer alıyor. Sadece promosyonla da kalmayacak, bu yüksek tutardaki ödemeyi başka emeklilere duyurulanlar da ikramiye verilecek. 2250 liradan daha fazla promosyon almak için ne kadar emekli tanıdığınız varsa çağırın, kişi başı ne kadar ödenecek?
 
Denizbank Emekliye promosyon ödemesi Ne Kadar Oldu? Denizbank’ta hesabı olmayanlar emekli maaşını bankaya taşıdığı an eğer 2500 lira üstünde bir maaş alıyorsa 2000 TL promosyon alabilecek. Ayrıca; eş, dost, akraba veya herhangi birini getirenlere ödül olarak 250 TL verilecek. 2250 TL kazanmak için hemen Denizbank’a başvurun.
 
Emekli Promosyon Koşulları Nelerdir? Denizli emekli promosyon şartları arasında maaşınızı bankaya taşımanız ve 3 yıl boyunca burada kalma sözü vermeniz gerekiyor. Yani verilecek 2000 TL ve ek ödeme 250 lira ücreti almak için bunu yerine getirmeniz gerekiyor. 1 yıllık sözleşme ya da emekli promosyonu söz konusu değildir.
 
Denizbank Ne Kadar Maaşa Kaç TL Promosyon Ödeyecek? Denizbank emekli maaşını bankaya taşıyanlara özel olarak farklı promosyon ödüyor.
Emekli maaşı 1500 liraya kadar olanlara 1250 TL promosyon1500-2500 TL maaşı olanlara 1500 lira promosyon2500 lira ve üstü maaş alanlar ise 2000 lira promosyon alacak.Denizbank ayrıca aynı bankanın kredi kartını kullanan kişilerden yıllık ücret almazken 250 liraya kadar da ek ödeme alma imkanı sunuyor. Tabii Denizbank promosyon şartları duruma göre değişiklik gösterebilir.

[ad_2]

Haber Kaynağı: https://www.haberso.com/haber/8307211/ssk-bag-kur-dahil-olmak-uzere-2000-tl-nakit-odeme-bankalar-promosyon-yarisina-girdi

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.