Son Dakika! Emeklilere 5000 TL Destek Ödemesi Ziraat, Vakıfbank ve Halkbank Hesaplarına Yatıyor

[ad_1]


Emekli büyüklerimizi iyi haber! Resmi gazetede yayımlanan habere göre artık 5000 TL ek ödeme alabilecekler. Kamu bankalarının yaptığı duyuru sonrası herkes hesabını kontrol etmeye başladı.
Ziraat, Vakıf ve Halkbank üzerinden maaş alanlara avantaj sağlayacak 5 bin lira öyle herkese bedavaya yatmıyor. Ama emekliler 5000 TL’yi acil durumlarda kullanarak nakit ihtiyaçlarını karşılayabiliyor. 5000 TL nasıl alınır? Başvurusu nasıl yapılır? Hesaba hemen geçer mi? Merak edilen bütün soruların yanıtı sonraki sayfada.
Ziraat Bankası Emekliye 5000 TL Kampanyası5000 TL ödeme için Ziraat Bankasından emekli maaşı almanız gerekiyor. Aslında bu KMH olarak adlandırılabilir, yani kredili mevduat hesabı gibi düşünün.
Hesabınızda para kalmasa da emekli maaşınızı bitirmiş olsanız da 5000 lira nakit avans kullanabiliyorsunuz. Mobil uygulama kullanan emekliler çok şanslı, başvuru yaparak anında onay alır ve 5000 TL hesaplara hemen geçer. İnternet bankası şifrenizi almayı unutmayın.
Vakıfbank 5000 TL’yi Emekliler Nasıl Alır?Emekli vatandaşlarımıza ödeme yapan bir diğer kamu bankamız da Vakıfbank’tır. Maaşları buradan alma şartı bulunuyor. 5000 TL nakit avans anında hesaplara geçerken uygun koşulları sağlayan emekliler 200 bin liraya kadar kredi alarak ev, araba veya diğer ihtiyaçlarını karşılayabilirler.
Burada da başvuru yapmak için online bankacılık şifrenizi almanız gerekir. Apple Store veya Google Play Store üzerinden uygulamayı indirin, giriş yapın ve hemen başvurun.

Halkbank Emekliye 5000 Lira ÖdemesiHalkbank da diğer kamu bankaları gibi emekliler için değerli bir bankadır. Özellikle esnafın bu bankayla bağı bir başkadır. Acil 5000 TL’ye ihtiyacı olan Halkbank müşterisi emekliler buradan alacakları 5 bin lirayı dilerlerse 12 taksitle düşük miktarlarda ödeyebilirler.
Bütün bankalarda olduğu gibi telefonunuza uygulamayı indirin, TC kimlik numarası ve şifrenizle giriş yaparak hemen başvurun. 5000 TL anında hesabınıza yatar ama yüksek tutarlar için belirli şartları sağlamanız lazım.
 

[ad_2]

Haber Kaynağı: https://www.haberso.com/haber/8309364/son-dakika-emeklilere-5000-tl-destek-odemesi-ziraat-vakifbank-ve-halkbank-hesaplarina-yatiyor

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.