Seyhan Soylu bombayı patlattı! 2 Ünlü İsim Nihat Doğan için Kavga mı Etti?

[ad_1]


Yayın hayatına Flash TV’de tam gaz devam eden Al Sana Haber programı halen daha Seyhan Soylu ile birlikte Ebru Polat, Bahar Candan ve Nihat Doğan ile sürüyor. 10 Kasım tarihine kadar ekibe dahil olan Tuğba Ekinci ise Nihat Doğan ile girdiği Türk Kürt polemiği sonucunda yayını terk etmiş ve sonrasındaki programların hiçbirisine de katılmamıştı. Al Sana Haber programı halen daha mevcut kadrosuyla sürdürülüyor.
Tüm konuların konuşulduğu, magazine dair her şeyin masaya yatırıldığı programda ciddi bir izleyici kitlesinin yakalandığı ortadayken Seyhan Soylu’nun sansasyon yaratan açıklamaları gündeme bomba gibi düştü. Nihat Doğan hemen yanında programın diğer konuşmacıları arasında yer alırken Doğan’ın aşk hayatıyla ilgili bazı ifadelerde bulundu. Üstelik bundan yıllar önce henüz Nihat Doğan 17 yaşındayken Serpil Çakmaklı ile aşk yaşadı dedi.
 
Nihat Doğan Bu İfadelere Gülerek Karşılık Verdi 
Nihat Doğan’ın Serpil Çakmaklı ile aşk yaşadığını ve bu durumun Banu Alkan tarafından sindirilemediğini de açıklayan Seyhan Soylu tüm bu olanlara birebir olarak şahit olduğunu ifade etti.
Aynı zamanda o dönemlerde Afrodit ile Serpil Çakmaklı arasında ciddi bir kavga ve sürtüşmenin yaşandığını ve bunun tek sebebinin Nihat Doğan’ı paylaşamamaları olduğunun altını çizdi. Tüm bu iddiaları bir bir sıralarken Nihat Doğan olayların tam içerisindeki bir karakter olarak gülümseyerek dinlemeyi tercih etti.
Ancak Seyhan Soylu’nun devam etmesi üzerine ‘’yok be biz sadece dosttuk’’ ifadesiyle olayların üstünü kapamayı tercih etti. Tabii ki bu dostluk açıklamasının üzerine de Seyhan Soylu birçok cümleyle karşılık verdi ve Serpil Çakmaklı’nın tutuklanma durumu olmasından dolayı birlikte olduklarını söyleyerek bombayı ortalığa bıraktı.
Şimdilerde ise bu iddialara yanıt verecek olan tarafların ne gibi tepkilerle gündeme geleceği merak konusu oluyor. Her ne kadar Nihat Doğan olabildiğince sessiz kalsa da sürekli olarak gülümsemesi ve yok be şeklinde inkârı kamuoyunun gözünden kaçmadı. Banu Alkan ve Serpil Çakmaklı tarafından yapılacak açıklamalar halen bekleniyor.

[ad_2]

Haber Kaynağı: https://www.haberso.com/haber/8334782/seyhan-soylu-bombayi-patlatti-2-unlu-isim-nihat-dogan-icin-kavga-mi-etti

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.