Ortalık Yıkılıyor! Ünlü Manken aracında uyuşturucu ile yakalandı ifadesi şoke etti

[ad_1]


Daha önce Best Model yarışmasına katılan ve aynı zamanda uzun süredir mankenlik yapan Cansu Ateş güzelliğiyle herkesi büyülüyor. Aynı zamanda başarılı bir oyunculuk kariyerine de imza atan başarılı mankenin uyuşturucuyla anılması ise gündemde şok etkisi yarattı. Olay İstanbul’da yaşandı ve Esenler Otogarı çevresinde rutin güvenlik kontrolleri yapan polis ekiplerince tatbik edildi.
Aracı durdurulan isimlerden birisi olan Cansu Ateş çevirme sırasında aracının aranması suretiyle kenara alındı. Yapılan aramalar sonucunda ise ünlü mankenin emniyet kemerine sıkıştırılmış olarak bulunan uyuşturucu madde polisler tarafından tespit edildi. Ufak bir incelemeyle emniyet kemerine sıkıştırılan bu paketin içerisinde uyuşturucu olduğu netlik kazanınca Cansu Ateş polis ekiplerince alınarak en yakın karakola götürüldü.
 
Ünlü Manken İfadesinde Erkek Arkadaşımı Kaybettim Dedi 
Karakola intikal eden olayda Cansu Ateş’in ifadesi alındı. İfadesinde ise uyuşturucu maddeyi İstanbul Etiler’de bir arkadaşından temin ettiğini fakat onun da satıcı olmadığını vurguladı. Kullanma amacıyla aldığını ve kesinlikle satma gibi bir amacının olmadığını belirtirken yaşadığı zor süreçten ifadesinde bahsetmeyi ihmal etmedi. Erkek arkadaşını kaybettiğini ve onun ölümüyle çok zorlu bir psikolojik süreç geçirdiğini iddia eden ünlü manken acılarını yatıştırmak adına uyuşturucu kullanmaya başladığını söyleyerek ifadesini noktaladı.
Ancak kayıtlar incelendiğinde Cansu Ateş’in ilk kez 2017 yılında polis tarafından yakalanarak uyuşturucu madde bulundurmaktan tutuklandığı bilgisine ulaşıldı. Dolayısıyla 2017 yılında yaşanan bu olayın ardından Cansu Ateş hakkında denetimli serbestlik kararı çıkmış ve serbest kalmış. Dolayısıyla tekrardan dava açılan mankene uyuşturucu madde kullanımından dolayı adliye yolları gözükecek gibi duruyor.
Bu dava ile birlikte önceden alınmış olan denetimli serbestlik ve onanmış cezasının ne olacağı ise merak konusu olmaya başladı. Asliye Ceza Mahkemesinde görülecek olan davada taraflardan birisi olan manken Cansu Ateş tekrardan uyuşturucu madde kullanmak ve bulundurmak suçundan yargılanacak. Denetimli serbestlik kararının tekrardan çıkıp çıkmayacağı merak konusu olmaya devam ediyor.

[ad_2]

Haber Kaynağı: https://www.haberso.com/haber/8334793/ortalik-yikiliyor-unlu-manken-aracinda-uyusturucu-ile-yakalandi-ifadesi-soke-etti

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.