Ödül Töreni Sonrası Teşkilat Dizisinin Başrol Oyuncusu Diziden Ayrıldı mı?

[ad_1]


Altın Kelebek ödül gecesinde en iyi erkek oyuncu ödülünü alan yakışıklı oyuncu Çağlar Ertuğrul ödüle Teşkilat dizisindeki rolüyle layık görüldü. Ödülünü almaya çıktıktan sonra ise ödül konuşması esnasında aniden arkasına dönerek ‘’birisi mimik yapıyor sandım’’ ifadesini kullandı.
Bu ifade tabii ki geçtiğimiz günlerde farklı bir ödül gecesinde ödül alan Nihal Yalçın ile Tamer Karadağlı arasında yaşanan polemik ile alakalıydı. Çağlar Ertuğrul zeki bir biçimde yaşanan olayı espri ile harmanlayarak bizlere eğlenceli anlar yaşattı. Ancak bazı kesimler farklı bir yorum getirerek Çağlar Ertuğrul’u terörist olarak yaftaladı.
 
Tamer Karadağlı ve Mimik Olayı Neydi? 
Tamer Karadağlı katıldığı bir ödül töreninde ödül kazananlara takdim etmek üzere sahnede yer alıyordu. Ödülü kazanan isim Nihal Yalçın ise sahneye çıkıp ödülünü Karadağlı’dan aldıktan sonra usta oyuncu bazı düzeltmeler yaparak Nihal Yalçın’a yol gösterdi.
Ödül konuşmasını yapan Nihal Yalçın’ın hemen ardında bekleyen Tamer Karadağlı’nın yüz ifadeleri ise uzun süre gündemden düşmemişti. Bu olayın gündem olmasından sonra milliyetçilikle alakalı yaptığı alakasız bir açıklama sonucunda Tamer Karadağlı farklı bir algı yaratarak üste çıkmaya çalışmıştı.
 
Çağlar Ertuğrul’a Terörist Diyenler Sosyal Medyada TT Oldu 
Çağlar Ertuğrul’a terörist diyenlerin sayısı hızlı bir biçimde o kadar arttı ki inanılmaz bir şekilde olay TT olarak büyüdü. Tamer Karadağlı’nın yaptığı milliyetçilik merkezli açıklamanın ardından Çağlar Ertuğrul’un Nihal Yalçın’a destek olmak için böyle bir şey yaptığını savunanlar çoğunlukta.
Çağlar Ertuğrul ise ‘’espriyi komik bulmazsınız anlarım ama bazı ithamlar hiç hoş değil’’ şeklinde tepkisini gösterdi. Ayrıca ‘’Tamer abiyi çok severim, onun işleriyle büyüdük’’ diyerek aslında Tamer Karadağlı ile ilgili bir sorunu olmadığını da hatırlatmayı ihmal etmiyor. Tüm bu olayların ardından ise TRT1’de yayınlanan Teşkilat dizisinden ayrılacağı öne sürülen Çağlar Ertuğrul önümüzdeki bölümlerde canlandırdığı Serdar karakteri ile diziye veda edecek gibi duruyor. Henüz resmi bir açıklama yapılmazken sosyal medyada tepkiler halen daha sürüyor.

[ad_2]

Haber Kaynağı: https://www.haberso.com/haber/8789834/odul-toreni-sonrasi-teskilat-dizisinin-basrol-oyuncusu-diziden-ayrildi-mi

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.