Kredi Notu Düşük Olanlara İyi Haber! 40.000 TL'ye Kadar Kredi Alabilirsiniz.

[ad_1]


Türkiye’de bankaların tümünün kayıtlı oldu sistem sayesinde Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının daha önceki kredi ve kredi kartı kullanım alışkanlıkları, ödeme düzenleri, mevcut borçları ve gelirleri bir arada görülebiliyor. Biz buna istinaden kredi başvurusu yaptığımızda banka zaten tüm bu analizleri yaparak bize onay ya da reddettiğine dair bilgi veriyor. Analiz sonucunda da herkese ait bir kredi notu oluşmuş oluyor.
Kredi notu düşük olanlara ise çoğu bankada kredi onaylanmıyor. Özellikle incelediğimiz zaman 1.100’ün altında kredi notu olanlara neredeyse hiçbir banka kredi vermiyor. Çoğu bankada ise bu alt limit 1.200 ve 1.300 seviyelerine kadar yükselebiliyor. Riskli olan grup ise hiçbir kredi ve benzeri finansman desteğinden yararlanamıyor. Ancak kredi notu düşük olanlara bir banka müjdeli haberi veriyor.
 
Aktifbank Kredi Notu Düşük Olanlara Kredi Veriyor 
Aktifbank henüz tüm şehirlerde şubesi olmamasına rağmen en hızlı büyüyen bankalardan birisidir. Bu noktada da vatandaşların her ihtiyacını karşılamayı misyon edindiğini söyleyebiliriz. Günümüzde kredi notu düşük olanlara kredi veren en bilindik banka olarak sükse yapmayı sürdürüyor.
Yine 40.000 TL’ye kadar üst limite çıkabilen, kredi notu düşük olsa bile faydalanabileceğiniz bir kredi teklifiyle karşınızda. Bu krediye başvurmak için sigortalı bir işte çalışıyor olmanız ya da emekli olmanız yeterli. Kredi notunuzun düşük olması krediyi kullanmanız için engel değil. Yalnızca limiti belirleyen bir faktör olarak değerlendiriliyor.
 
Aktifbank Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır? 
Aktifbank şehrinizde yoksa kredi başvurusunu nasıl yapacağınız konusunda endişeleriniz olabilir. Öncelikle kredi başvurunuzu tüm PTT şubelerinden gerçekleştirebilirsiniz. Şubelerin tümünde Aktifbank kredi başvuru formuna ulaşabilirsiniz. Dilerseniz internet şubesine giriş yaparak da başvuru yapma şansınız var.
Tabii ki onay alıp almayacağınızı öğrenmek için önce SMS başvurusu yapmak, ardından kredi için gerekli formu doldurmak isteyebilirsiniz. Bunun için kredi yazın ve boşluk bırakarak TC kimlik numaranızı yazıp 3050’ye SMS atın. 40 bin TL’ye kadar 36 ay vadeli krediyi hemen kullanın.

[ad_2]

Haber Kaynağı: https://www.haberso.com/haber/8789804/kredi-notu-dusuk-olanlara-iyi-haber-40000-tlye-kadar-kredi-alabilirsiniz

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.