Kıbrıs Zafer Doğru Son Bölüm İzle! 14. Bölümde Neler Yaşandı? Kıbrıs Zafere Doğru 15. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

[ad_1]


Kıbrıs Zafere Doğru dizisi 2. Sezona da bomba gibi başladı. Son bölümü kaçıranlar için izleme linkini aşağıya bırakıyoruz. 14. Bölümde öyle şeyler yaşandı ki… 15. Bölüm fragmanı yayınlandı!
Bir Zamanlar Kıbrıs dizisi 2.sezona yeni isimle başladı. Kıbrıs Zafere Doğru yine TRT1 ekranlarında gösterimde ve heyecan dolu anlar yaşanmaya devam ediyor. 14. Bölümü geride bıraktık. Kaçıranlar ne oldu diyenler için Kıbrıs Zafere Doğru 14. Son bölüm full izle linkine tıklayabilirsiniz.
Ayrıca dizinin merakla beklenen yeni fragmanı da yayınlandı. 15. Bölümde neler olacak sorusuna yanıt olarak ön gösterime göz atabilirsiniz. Kıbrıs Barış Harekatı sahnelerine adım adım yaklaşıyoruz ve tarih yazdığımız anları merakla bekliyoruz.
Kıbrıs’ta senelerce süren ve Türklerin hayatındaki acı anları, Erenköy Direnişi’ni ve Kıbrıs Barış Harekatı’nı konu alan Kıbrıs: Zafere Doğru dizisi, en can alıcı dönem hikayesi ile her Cuma izleyicisini ekran başına toplamayı başarıyor. Birbirinde başarılı isimlerin yer aldığı kadroda yeni bölüm bugün akşam saat 20’de yayında olacak.
 
Kıbrıs: Zafere Doğru 14. Yani Son Bölümde Neler Oldu? 
14. bölüm izle geçtiğimiz hafta yani 12 Kasım 2021 Cuma ekranlardaydı. Son bölümde neler yaşandı? Yüzbaşı Cengiz Topel’in türlü işkencelere maruz kaldıktan sonra ölüm haberi Kıbrıs’a ulaştı. Vatansever, onca işkenceye rağmen bir kelime konuşmayan kahramanımız için Ankaralı, Cengiz Topel’e işkence eden Rum askerlerini aramaya başladı. Tabii bu düşündüğü kadar kolay olmayacaktı ve arkadaşları da onu yalnız bırakmayacaktı.
Kemal Dereli, mücahitlerin de yardımcı olacaktı. Ankaralı ise kimsenin canını tehlikeye atmak istemiyordu ve sonunda ölüm olan bir görev olduğunu dile getirdi ve yola koyuldu. Ankaralı’nın gidişinden sonra gelecek olan ikinci haber de tüm Kıbrıs’ı ve Ankaralı’nın sevenlerini üzecek türdendi.
 
Kıbrıs: Zafere Doğru 15. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Linkten İzleyin 
19 Kasım 2021 Cuma Kıbrıs: Zafere Doğru dizisi, 15. bölümü ile hayranlarının huzuruna çıkmaya hazırlanıyor. 15. bölüm tanıtımına göre; Kıbrıs Harekatı’nın  başlangıcının temeli olacak 1967 senesi ele alınacak. Atina’daki cunta darbesi ardından Kıbrıs’ta, mücahitler ve Türk hükümeti eskisinden daha tecrübeli bir şekilde sahada olacaklar. 15. Bölüm Kıbrıs: Zafere Doğru, bu Cuma akşamı saat 20.00’da TRT1’de olacak.

[ad_2]

Haber Kaynağı: https://www.haberso.com/video/8306234/kibris-zafer-dogru-son-bolum-izle-14-bolumde-neler-yasandi-kibris-zafere-dogru-15-bolum-fragmani-yayinlandi

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.