Gelir belgesiz 20.000 TL kredi almak isteyen? Belge istemeyen bankaların ayrıntılı listesi

[ad_1]


Gelir belgesiz kredi çekmek için tabii ki belli şartları sağlıyor olmanız gerekiyor. Özellikle de geçmişe dönük ödeme sicilinizin temiz olması, yasal takibe girmemiş olmanız ve düzenli para akışıyla birlikte kredi notunuzun yükselmiş olması önem arz ediyor.
Bu şartlar altında da bankaların kredi politikalarına bağlı olarak uygun görülen kişilere gelir belgesi talep edilmeksizin 20.000 TL kredi sunulabiliyor. Burada en önemli faktör kredi notunuzun 1.300 ve üzerinde bir puana sahip olması. Bu puan risksiz bir noktayı temsil ettiği için herhangi bir reddedilme ihtimaliniz kalmıyor.
 
Gelir Belgesiz Kredi Nasıl Alınır? 
Gelir belgesi olmadan kredi almak istiyorsanız seçebileceğiniz bankaların sayısı bir hayli kısıtlı olacaktır. Bazı bankalar bu noktada müşteri ilişkilerini daha iyi bir noktaya taşımayı amaçlıyor. Kredi kullandırma aşamasında ise mobil uygulamadan dahi hemen onay alabiliyorsunuz.
Denizbank gelir belgesiz kredi paketleri sunan bir alternatif olarak 20.000 TL’ye kadar başvuru yapabilmenize olanak tanıyor. Başvurunuzu internet şubesinden ya da mobil uygulama üzerinden yapabilir ve onay almanız durumunda da hemen hesabınızda 20 bin TL’yi görebilirsiniz. Krediye uygun olup olmadığınızı anlamak içinse kredim yazarak boşluk bırakın ve TC kimlik numaranızı yazın. Bu mesajı 3280’e gönderin ve gelecek cevabı bekleyin.
QNB Finansbank devrim niteliğinde şubesiz banka anlayışını Enpara ile ilk uygulayan bankalardan birisidir. 20.000 TL’ye kadar nakit finansman ihtiyaçlarınıza ise mobil uygulama üzerinden karşılık veriyor. Başvurunuzu yaptıktan sonra hemen onay alarak vadesiz TL hesabınızda 20 bin TL’yi görebilirsiniz.
Dilerseniz kamu bankası olan Vakıfbank aracılığıyla da 36 ay vadeyle 20.000 TL nakit kredi teklifini değerlendirebilirsiniz. Yine 3 ay ertelemeli bir kampanya olmasına karşılık maaşınızı veya nakdinizi Vakıfbank hesabınızda tutmanız onay süreci için pozitif bir etki yaratacaktır.
Keza kamu bankası olarak gelir belgesi kredilerde en temel beklentilerden birisi olarak görülüyor. Yine de vadeli veya vadesiz bir miktar paranız ya da düzenli olarak hesabınıza giren maaşınızın olması kredi onayı için yeterli olabiliyor.
Akbank kredi başvurusu yaparken Direkt uygulamasını tercih edebilirsiniz. Akbank hesabınız varsa kolayca onay alarak 20.000 TL’ye kadar nakit desteğine sahip olabilirsiniz. 36 ay vade ve 3 ay ertelemeli olarak gelir belgesiz bir biçimde kullandırılan bu kredi ekonomik açıdan sizi oldukça ferahlatacaktır.

[ad_2]

Haber Kaynağı: https://www.haberso.com/haber/8740128/gelir-belgesiz-20000-tl-kredi-almak-isteyen-belge-istemeyen-bankalarin-ayrintili-listesi

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.