Fırat Tanış Yıllarca Herkesten Gizlemiş! Kızını Görenler Şaşkınlığını Gizleyemedi

[ad_1]


Oyunculuk kariyerini oynadığı rollerle üst noktalara taşıyan, her rolüyle biraz daha üst düzey bir noktaya erişen Fırat Tanış başarısını sürdürüyor. Netflix dizisi Kulüp ile sevenlerinin karşısına Çelebi rolüyle çıkmıştı. Büyük beğeni toplayan karakterinin ardından Show TV’de de ekranlara gelmeye başlayan Aziz dizisinde Mösyö Pierre rolünü başarılı bir biçimde üstlendi. Oyunculuk açısından her defasında hayran bırakan bir performansla tüm karakterleri başarılı bir biçimde canlandırması herkesin takdirini kazanmasını sağlıyor.
Ayrıca şöhret sahibi oyuncularda örneğine pek rastlayamadığımız kadar gizli bir özel hayatı var. Özel hayatını hiçbir zaman ortaya koymayan, hakkında haberler görmediğimiz ve pek az bilgiye erişebildiğimiz bir insandan söz ediyoruz. Fırat Tanış bu yönüyle de oldukça büyük bir kesimin takdirini topluyor. Ki bu sefer takdir edilesi yanının dışında herkesi şok etmeyi de başardı. Çünkü kızını görenler bunu hiç beklemediği için büyük bir şaşkınlık yaşadı.
Netflix projesi Kulüp ile beraber 1955’lerin gazino yöneticisi rolünde izlediğimiz Çelebi karakterine hayat veren Fırat Tanış son derece başarılı bir grafik yakaladı. Hayranlarını mutlu eden bu başarılı performansın yanı sıra pek çok sosyal medya ve haber kaynağında da gündem oldu. Üstelik yine 1930’larda geçen Aziz dizisiyle bu gündemi diri tutan usta oyuncunun şu sıralar gündemi meşgul ettiği minik bir konu daha var.
Fırat Tanış’ın 2014 yılında yaptığı evlilik sonucunda bir kızı olduğunu hayranları bile ilk defa öğrendi. Kübra Tanış ile evli olan başarılı oyuncunun kızının ismi ise Zeynep. Şu sıralar internette hemen hemen her yerde karşınıza çıkacak olan görselde tatlı bir kız çocuğuyla fotoğrafına rastlayabilirsiniz. Zeynep babasıyla babası ile verdiği mutlu pozlarla ne kadar güçlü bir aile bağları olduğunu net bir biçimde gösteriyor.
Ayrıca Fırat Tanış’ın kızı olduğunu öğrenen hayranlarının kısa sürede sosyal medyada bu görseli paylaşarak yayılmasına vesile olduğunu da görebiliyoruz. Tıpkı canlandırdığı rollerde olduğu gibi baba motifini de hayranlarına çok net bir biçimde yansıttığı aşikâr.

[ad_2]

Haber Kaynağı: https://www.haberso.com/haber/8328319/firat-tanis-yillarca-herkesten-gizlemis-kizini-gorenler-saskinligini-gizleyemedi

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.