Faizsiz 10.000 TL Nakit Desteği! Hangi Bankalar Veriyor? Şartlar Neler?

[ad_1]


Merkez Bankası yaptığı faiz indirme hamlesiyle birlikte kredi çekmek için çok uygun bir pozisyon yaratmış oldu. Bu noktada vatandaşın ekonomik anlamda güçlük çektiği şu dönemlerde ciddi bir destek hamlesini de duyurmayı ihmal etmedi. Örneğin hemen 10.000 TL tutarındaki nakit desteğine başvurabilir, hiçbir faiz ödemeden nakit alımını katılım bankaları aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz.
Bunun için bizzat katılım bankalarına başvurmanız gerekiyor. Türkiye’de kamu ve özel olarak 6 farklı katılım bankası mevcut ve faizsiz 10 bin TL kredi teklifini tümü sunuyor. Tabii ki insanların genel olarak ilk öncelikleri kamu bankaları oluyor. Yine de diğer katılım bankalarından da bu hafta içerisinde başvurunuzu yaparak 10.000 TL nakit ödemeyi anında alabilirsiniz.
 
Faizsiz 10 bin TL Kimlere Veriliyor? 
Faizsiz 10 bin TL kredi teklifini Merkez Bankası duyurdu ve katılım bankaları aracılığıyla Türk vatandaşlarına dağıtmaya başladı. Bu bağlamda bu krediden faydalanmak isteyenlerin kredi notunun risksiz grupta olması ve daha önceden ödeme sorunlarıyla yasal takibe düşmemiş olması gerekiyor.
Ziraat Katılım Bankası 10.000 TL kredi başvurunuz için hiçbir faiz uygulamazken burada 36 aya kadar vade seçeneği sunuyor. Eğer emekli ya da maaş müşterisi konumundaysanız dakikalar içerisinde başvurunuzu mobilden ve internetten yapabilir ve 10 bin TL’yi hesabınızda görebilirsiniz.
Kredi onayını hemen alabileceğiniz bir diğer katılım bankası ise Kuveyt Türk Katılım Bankası olarak dikkat çekiyor. Yine Merkez Bankası tarafından belirtildiği gibi 10.000 TL’ye kadar faizsiz kredi teklifinden faydalanabilirsiniz. Burada 36 ay vade ile ödeme kolaylığı sunulmasının dışında aynı zamanda 3 ay erteleme fırsatından da yararlanabileceksiniz. Dolayısıyla daha avantajlı göründüğünü söyleyebiliriz.
Aynı zamanda faizsiz kredi teklifi sunan katılım bankaları Ziraat Katılım Bankası ve Kuveyt Türk Katılım Bankası ile sınırlı değil. Türkiye Finans Katılım Bankası, Vakıf Katılım Bankası, Emlak Katılım Bankası ve Albaraka Türk Katılım Bankası aracılığıyla da faizsiz 10 bin TL kredinizi hemen alabilirsiniz.

[ad_2]

Haber Kaynağı: https://www.haberso.com/haber/8738312/faizsiz-10000-tl-nakit-destegi-hangi-bankalar-veriyor-sartlar-neler

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.