Defne Samyeli kıskançlığı ile Mehmet Erdem ve Vildan Atasever'in Arasını Bozdu

[ad_1]


 Geçtiğimiz aylarda dünya evine giren Mehmet Erdem ve Vildan Atasever henüz evliliklerinin ilk dönemlerini mutlu bir biçimde geçiriyorlar. 9 Eylül’de evlenen çiftin bir yıllık bir ilişkileri vardı.
Yaşanan kıskançlık ise son derece etkili olacak ki 43 yaşındaki sanatçı Mehmet Erdem’in sahneye çıkışını dahi engelledi. Bir organizasyonda sahne alacak olan Mehmet Erdem ile Defne Samyeli ciddi bir değişikliğe giderek Hüsnü Şenlendirici ile sonuçlandı.
Ünlü sanatçının eşi 40 yaşındaki oyuncu Vildan Atasever çıkardığı Defne Samyeli krizinin ardından tüm programın iptal olmasını sağladı.
Daha doğrusu konser programını Mehmet Erdem iptal etti fakat organizasyon farklı bir şekilde gerçekleşecek. İnsanlar ise Mehmet Erdem ile Defne Samyeli için bilet aldıkları organizasyonda sürpriz bir biçimde Defne Samyeli ile Hüsnü Şenlendirici ile karşılaştıkları afişler görmeye başladı. 5 Kasım tarihinde yapılacak olan organizasyonda tüm afişler yenilenerek Şenlendirici dahil edildi. 
 
Vildan Atasever’in Hamileliği Sürüyor 
Geçtiğimiz haftalarda mutlu bir haberle gündeme gelen ünlü oyuncu Vildan Atasever hamile olduğunu açıklamıştı. Mehmet Erdem ile bebek bekleyen çift bu süreçte son derece hassas davranıyor. Aynı zamanda bazı magazin organlarına göre bu kıskançlıkların sebebinin Vildan Atasever’in hamile oluşu ve hormonlarının düzensizliği olarak açıklanıyor.
Hürriyet’in servis ettiği haberde yeni evli çiftin kıskançlık kriziyle başa çıkmaya çalıştığı ifade edildi. Mehmet Erdem’in konser programını iptal etmesi ile birlikte 100 bin TL’lik bir zarara uğradığı ise yine konuşulan bir diğer detay. Fakat bebek bekleyen çiftin maddi anlamda bu tarz durumları düşünmek yerine mutlu ve huzurlu bir hata sürmeye odaklandıkları da aşikâr.
 

[ad_2]

Haber Kaynağı: https://www.haberso.com/haber/8362606/defne-samyeli-kiskancligi-ile-mehmet-erdem-ve-vildan-ataseverin-arasini-bozdu

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.