Çok Güzel Hareketler Bunlarda Ayrılık mı var? Artık sevgili değiller programa devam edecekler mi?

[ad_1]


ÇGHB ekibinin hazırladığı ve BKM Mutfak olarak bilinen Yılmaz Erdoğan önderliğindeki komedi oyuncuları her pazartesi komediye doymamızı sağlıyor.
TV’de en beğenilen şovlardan birisi olan bu program şimdiye kadar Türkiye’de sükse yapmış pek çok komedyeni ve oyuncuyu bünyesinde barındırmıştı. Ki halen daha da genç yeteneklerle bizi kahkaha tufanından mahrum bırakmıyor.
Yılmaz Erdoğan’ın yönetiminde süren Çok Güzel Hareketler Bunlar şovunun halen daha sunucusu ilk kadroda da yer alan Eser Yenenler olarak dikkat çekiyor.
Fakat sürekli olarak güncellenen bir kadroya sahip olması, genç komedyenlere önayak olması programı daha da ön plana çıkarıyor. Geçtiğimiz sezon tam 8 komedyenin ekipten ayrılması ise ciddi bir eksiklik yaratacak hissine sebep olmuştu. Yine de yerlerine gelen genç oyuncular bu komedi açığını kısa sürede ekarte ettiler.
 
Çok Güzel Hareketler Bunlar Ekibinde Ayrılanlar Kim? 
Geçtiğimiz sürece baktığımızda 8 oyuncunun ayrılması ciddi bir sansasyon yaratmıştı. Aralarında Eda Nur Hancı, Yiğit Taşdemir, Sema Özkan, Begüm Çağla Taşkın, Birsel Kılınççı, Didem Ruhi, Gözde Şencan, Arzu Susantez,’in yer aldığı oyuncular ekipten ayrılarak kendi kariyerlerine yöneldiler. Tabii ki BKM Mutfak ekibinden genç komedyenlerle hemen yerleri dolduruldu. Aynı zamanda bu ayrılıklar yeni yüzlerle ve mizah anlayışlarıyla tanışmamıza da vesile olabiliyor.
Şimdi ise Çok Güzel Hareketler Bunlar ekibinde bir flaş ayrılık daha yaşandığını görüyoruz. Ancak bu kez programda var olan ve son derece sevilen bir çiftin ayrılığı gündeme gelmiş durumda. Hilmi Deler ile Fatmanur Tezcan birlikteliklerini bir yıldır sürdürüyordu ve oldukça mutlu bir imaj çiziyorlardı.
İkilinin birbirini sosyal medya üzerinde takipten çıkması bu ayrılık haberlerini doğrulayan bir emareye dönüştü. Kısa sürede pek çok spekülatif haberin söz konusu olduğu bu gelişmenin ardından taraflar bu ayrılığın sebebinin ihanet olmadığını vurgulayan açıklamalarda bulundu. 2019 yılından bu yana Çok Güzel Hareketler Bunlar ekibinde bulunan ve çalışmalarını sürdüren komedyenlerin önümüzdeki süreçte de ekipte yer almaya devam edecekleri ilk alınan bilgiler arasında.

[ad_2]

Haber Kaynağı: https://www.haberso.com/haber/8419774/cok-guzel-hareketler-bunlarda-ayrilik-mi-var-artik-sevgili-degiller-programa-devam-edecekler-mi

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.