Ali Şan yeni programla seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor! Yoksa Stand-Up mı?

[ad_1]


Şimdiye kadar ürettiği şarkılarla olduğu kadar sunduğu programlar ve hatta oyunculuğuyla da pek çok kişinin beğenisini toplamıştı. Alişan son olarak Star TV’de yayınlanan gündüz kuşağı programında Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programında boy gösteriyordu. Fakat geçtiğimiz ay yaşanan üzücü bir olay neticesinde programla ilişiğini kesti.
Öz kardeşi olan Selçuk Tektaş’ı koronavirüs sebebiyle kaybeden Alişan derin bir üzüntü içerisindeydi. Dolayısıyla haftalar boyunca süren depresyonun etkisinden yeni yeni çıktığını ifade ederken bu süreçte de ölen kardeşinin çocuklarıyla bol bol vakit geçirdiğini vurguladı.
Yine muhabirlere iki yeğeniyle birlikte alışveriş yaparken yakalanan Alişan artık onların sorumluluğunu üstlendiğini, kendi çocuğuyla birlikte her gün okula bırakıp okuldan aldığını dile getirdi. Alışveriş sırasında muhabirlerin sorularını yanıtlayan ünlü şarkıcı yeni bir programla ekranlara geri döneceğinin müjdesini de vermeyi ihmal etmedi.
 
Alişan Stand Up Mı Yapacak? 
Alişan ve stand up söylentisi bu röportajın hemen ardından gündeme bomba gibi düştü. TRT 1 ekranlarında yayınlanacak olan programda bu kez bir partneri olmayacak.
Tek başına sunacağı bir şov programı olacağını dile getirirken aynı zamanda sanatçı dostlarını ağırlayacağı, sıcak bir ortam yaratacağı bir prodüksiyona hazırlandıklarının sinyallerini verdi. Muhabirlerin sorularına verdiği cevaplar arasında 1996’dan günümüze Alişan’ı anlattığım bir stand up gösterisi olacak ifadesi ise TV’de stand up show yapacağı algısını yarattı.
Fakat Alişan stand up programı yapmayacak. Burada stand up yapacağı bir etkinlikten söz ederken bu ifadeyi kullandığını vurgulamak gerekiyor. Öncelikle Kıbrıs konserini aradan çıkaracak olan başarılı şarkıcı sonrasında ise Bostancı Gösteri Merkezinde prestijli bir konser vereceğini belirtiyor. Bu konserde ise hayatını da kapsayan mini bir stand up olacağını vurguluyor.

[ad_2]

Haber Kaynağı: https://www.haberso.com/haber/8419732/ali-san-yeni-programla-seyirci-karsisina-cikmaya-hazirlaniyor-yoksa-stand-up-mi

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.