AK Parti Balıkesir Milletvekili Yavuz Subaşı'ndan 19 Eylül Gaziler Günü mesajı

[ad_1]


AK Parti Balıkesir Milletvekili Yavuz Subaşı, 19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.
Subaşı, mesajında, Türkiye'nin tarihi boyunca, bağımsızlık ve istiklal için canlarına pahasına savunan şehit ve gaziler olduğunu belirtti.
Milletvekili Subaşı mesajında şunları aktardı:
"Yurdumuzun her karış toprağında, vatanın bayrağında vatanın, bayrağını ve kutsal değerlini korumak ve savunmak için en zor koşullarda canlarını ortaya koymaktan çekinmeye gazilerimiz, vatanseverliğin ve kahramanlığın yaşayan abideleri, milletimizin medarıiftiharıdır. Aziz şehitlerimiz ve gazilerimizin yakınları milletimiz için en kıymetli emanettir.
Devletimizin tüm kurum ve kuruluşları ve imkanlarıyla tüm şehit ve gazilerimizin ailelerinin yanındadır ve yanlarında olmaya her daim devam edecektir. Milletimizin bekası, şehitlik ve gazilik ruhu kazanmış bir kalbe sahip nesiller yetiştirmekle mümkündür."
Subaşı, Cumhuriyet'in kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarıyla tüm şehitleri rahmetle andığını ve hayatta olan gazilere de sağlıklı, uzun ömürler dilediğini kaydetti.

[ad_2]

Haber Kaynağı: https://www.haberso.com/haber/7806247/ak-parti-balikesir-milletvekili-yavuz-subasindan-19-eylul-gaziler-gunu-mesaji

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.